1. Uluslararası İtibar Yönetimi Konferansı, 17-19 Ekim 2012

İtibar Yönetimi Enstitüsü ve Kadir Has Üniversitesi işbirliği ile Türkiye’nin ilk Uluslararası İtibar Yönetimi Konferansı İstanbul’da düzenlendi. 17 – 19 Ekim 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilen Konferans’ta İtibar kavramı farklı yönleriyle ele alındı.

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde gerçekleştirilen Konferans’ın açılış konuşmalarını İtibar Yönetimi Enstitüsü Başkanı Orhan Samast ve Konferans’a ev sahipliği yapan Kadir Has Üniversitesi’nin Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aydın yaptı. Ana teması “Kurumsal İtibar ve Sosyal Medya” olan Konferans’ta İtibar kavramı, akademik ve iş çevrelerinden oluşan toplam 75 konuşmacının katıldığı 13 oturumda 3 gün boyunca tartışıldı.

Konferansa 16 üniversiteden akademisyenlerin yanı sıra çok sayıda özel sektör yöneticisi katıldı. Ayrıca, Şenes ERZİK, Cüneyt ÇAKIR, Ali SAYDAM, Haluk GÜRGEN, Gülben ERGEN gibi tanınmış isimler de birer konuşma yaptı.

Sosyal Sorumluluk, Sosyal Medya, Halkla İlişkiler, Spor, Ekonomi, Etik, Sürdürülebilirlik, İnsan kaynakları, Kurumsal İtibarın Ölçülmesi gibi pek çok konuda “İtibar”ın ele alındığı oturumlar katılımcılar tarafından da ilgiyle izlendi.

Konferans ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.