Kullanım Koşulları ve Gizlilik

İtibar Yönetimi Enstitüsü (İYE)’ne ait olan (www.iye.org.tr) bu sitedeki içerikler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Sitedeki hiç bir malzeme izinsiz olarak değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz. Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin içeriklerinden alıntı olarak yararlanılabilir. İçeriklerin tamamı veya bir bölümü yazılı izin alınmadıkça kullanılamaz. İYE, içeriklerin kullanıcılar tarafından izinsiz kullanılmasından dolayı oluşan yasal haklarını saklı tutar.

İYE sitesinden bağlantı (link) verilen üçüncü taraf sitelerindeki bilgiler, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmediği ya da denetlemediğinden İYE’nden habersiz değiştirilebilir. İYE, bu sitedeki ya da üçüncü taraf sitelerindeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları konusunda, doğruluk, kesinlik, güvenilirlik ya da başka açılardan hiç bir garanti vermez. Bu sebeplerden dolayı, herhangi bir üçüncü taraf web sitesinde yer alan içerikler konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir.

Sayfa içerikleri ile ilgili herhangi bir soru veya eleştirinizin oluşması durumunda iletişim formunu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.