KSS Pazaryeri

Beşincisi 06 Aralık 2013 tarihinde Kadir Has Üniversitesi’nde düzenlenen KSS Pazaryeri etkinliğine İtibar Yönetimi Enstitüsü Başkanı Orhan Samast katılmıştır.

CSR Europe (Avrupa KSS Kuruluşu) tarafından geliştirilen Pazaryeri etkinliği modelinde şirketler, KSS çözümlerini büyük bir fuar alanında diğer şirket, kamu ve sivil toplum yöneticileri ile Avrupa KSS Kuruluşları yöneticilerinin deneyimleri paylaşılmıştır.

Orhan Samast, İtibar Yönetimi Enstitüsü kurumsal üyelerinden olan ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk alanında çok sayıda başarılı projeye imza atan VİKO’nun standını ziyaret etti. VİKO Kurumsal İletişim ve Sosyal Sorumluluk Yetkilisi, İlker ÇELİK ve VİKO Stratejik Planlama ve Yönetim Sistemleri Direktörü, Mutlu KUTLU projeleri hakkında bilgi aktardı.

viko-standi-orhan-samast

Bu yılki tema, Türkiye’nin Stratejik Vizyonuna katkı sağlamak amacında olan sorumlu şirketlerimizin uluslararası arenada örnek olacak Kurumsal Sosyal Sorumluluk çözümlerini göstermek amacı ile geçen iki yıl boyunca olduğu gibi “İşletme 2023” olarak belirlenmiştir.

viko-standi-kss